Podrobujeme se vyšetření

Poté, co agenti FBI splnili svoji nebezpečnou misi v Rusku, eliminovali ruského prezidenta Putina a získali pro svoji kontrarozvědku tajné dokumenty na výrobu biologické zbraně, začal pro ně nelítostný boj o život. 

Při otevírání tajné skříňky s dokumenty došlo totiž vinou technika Adama k nechtěnému výbuchu a všichni agenti FBI byli kontaminováni nebezpečným virem. Nezbylo jim tak nic jiného než naplánovat svůj rychlý útěk z Ruska přes Sibiř a přesunout se k nejbližšímu operačnímu pracovišti americké USASOC na Ukrajinu, kde mohla být agentům poskytnuta rychlá pomoc. 

Předtím ale ještě došlo u všech příslušníků federální agentury k povinnému stěru z nosu v mobilní MASH stanici, aby se u nich prozkoumala míra jejich kontaminace a mohla pro ně být rychle vyvinuta protilátka. Výsledky měly být známy nejpozději do 48 hodin. 

Podaří se agentům uniknout ze Sibiře a zachránit se? Dosáhnou včas mobilní jednotky, kde na ně bude čekat spásná vakcína? Nebo to nestihnou a na agresivní vir zemřou? To ukáže až blízká budoucnost. Nastal boj s časem! Držíme všem pěsti. 

pondělí, speciální FBI operační důstojník, Pájič


Komentáře